Ordførarar i Hafslo 1837-1964
Bonde Ola Trondsen Lid 1837-1839
Lærar Einar Joranger 1840-1859 og 1878-1881
Bonde Samuel M. Bugge 1860, 1963-1877 og 1882-1885
Sokneprest C. Aars 1861
Bonde Ola I. Fet 1862
Lærar Ola I. Hillestad 1886-1895
Handelsmann Anders J. Tørvi 1896-1898
Bonde Erik Nitter Walaker 1899-1904 og 1908-1910
Handelsmann Samuel O. Moe 1905-1907
Bonde Ola I. Joranger 1911-1919
Ekspeditør Wilken Nitter Walaker 1920-1922
Bonde Ivar O. Hillestad 1923-1928
Lærar Torstein Molland 1929-1931, 1938-1942 og 11. mai-31. desember 1945
Bonde J. W. Fraas 1932-1937
Bonde Amund Bremer 1942-1944
Bankassistent Ola Sjøtun 1946-1947
Bonde Jens Klingenberg Marheim mars-desember 1947
Bonde Einar Kjos 1948-1961
Lensmann Hans H. Sjøtun 1961-1963
Ordførarar i Luster 1837-1964
Bonde Mons S. Fuhr 1837-1841 og 1854-1861
Bonde Peder Lavold 1842-1843
Hans Hanson Urdahl 1844-1845 og 1862-1863
Bonde
Sølfest Urdahl 1846-1853, 1866 og 1868-1869
Bonde John Z. Næs 1864-1865 og 1867, 1870-1875 og 1878-1881
Bonde Hans Hanson Urdahl d.y. 1876-1877 og 1888-1893
Bonde Sjur O. Fuhr 1894 -1897 og 1901-1904
Bonde Hans J. Næss 1898
Bonde Sjur T. Næss 1899-1900 og 1905-1906
Lærar Per Urdahl 1907-1910
Handelsmann og fabrikkeigar
Halvard Drægni 1911-1916, 1920-1921 og 1926-1927
Bonde Johannes Fladhammer 1917-1919
Bonde Hermann Prestegård 1922 og 1932-1934
Bonde Jens Døsen 1923-1925
Lærar Olav Tjønn 1928
Bonde Anders Molland 1929-1931 og 1935-1941
Fenrik Eirik Weka 1942-1944
Bonde og dampskips-ekspeditør Hans Prestegård 1946-1947
Bonde Olav Listou 1948-1959
Bonde Anders Bjørk 1960-1963
Ordførarar i Jostedal 1837-1964
Sokneprest K. A. Bugge 1837-1839
Bonde L. R. Faaberg 1840-1841
Sokneprest M. S. Fasting 1842-1845
Bonde Lars T. Kronen 1846, 1857-1858 og 1868-1869
Sokneprest Chr. B. Heltberg 1847-1949 og 1851-1852
Bonde Anders A. Haugen 1850
Bonde I. H. Vamberg 1853-1855
Sokneprest O. Ghr. Rasch 1856 og 1859-1861
Bonde Jon A. Haugen 1862
Bonde Rasmus L. Faaberg 1870-1874
Sokneprest Andreas E. Hansen 1875
Bonde A.C. Ormbergstøl 1876, 1879-1880 og 1883-1896
Bonde Tøger Kronen 1877-1878
Sokneprest Anton Hansen 1881-1882
Bonde K. A. Ormbergstøl 1897-1904
Bonde R. L. Faaberg 1905-1907 og 1911-1922
Bonde Ole E. Myklemyr 1908-1910
Bonde H. N. Bruheim 1923-1935 og 1936-1937
Snikkar Hans Moen 1936 og 1940-1941
Lærar Ove W. Haug 1938-1939
Lærar K. R. Vigdal 1941-1945
Kjøpmann Kristen Bakken 1946-1947
Bonde Johannes Grov 1948-1951 og 1956-1963
Lærar Hallvard Hesjevoll 1952-1955
Ordførarar i storkommunen Luster sidan 1964
Bonde
Anders Bjørk, Senterpartiet 1964-1975
Skulestyrar
Kåre Øvregard, Arbeidarpartiet, 1976-1977
Bonde Knut P. Nes, Kristeleg Folkeparti, 1978-1979
Bonde Jan Haugen, Senterpartiet, 1980-1989
Ass. maskinmeister Ernst Weum, Arbeidarpartiet, 1990-2003
Veterinær Torodd Urnes, Kristeleg Folkeparti, 2003-