Resultater kunstløpResultater fra kunstløp-øvelsene. Publisert 08.02.2002 11:28. Oppdatert 19.02.2002 05:53.Kvinner, friløp, torsdag 21.februar(plassering kortprogram-friløp i parentes):
Gull: Sarah Hughes, USA 3,0 (4-1)
Sølv: Jirina Slutskaja, Russland 3,0 (2-2)
Bronse: Michelle Kwan, USA 3,5 (1-3)
4) Sasha Cohen, USA 5,5 (3-4)
5) Fumie Suguri, Japan 8,5 (7-5)
6) Maria Butirskaja, Russland 8,5 (5-6)
7) Jennifer Robinson, Canada 11,0 (8-7)
8) Julia Sebestyen, Ungarn 11,0 (6-8)
9) Viktoria Voltsjkova, Russland 16,0 (12-10)
10) Silvia Fontana, Italia 17,5 (11-12)
11) Elina Kettunen, Finland 18,0 (18-18)
12) Galina Maniatsjenko, Ukraina 18,5 (15-11)
13) Sarah Meier, Sveits 20,5 (9-16)
14) Jelena Liasjenko, Ukraina 21,0 (16-13)
15) Laetitia Hubert, Frankrike 22,0 (14-15)
16) Vanessa Gusmeroli, Frankrike 22,0 (10-17)
17) Yoshie Onda, Japan 22,5 (17-14)
18) Julia Soldatova, Hviterussland 29,0 (22-18)
19) Idora Hegel, Kroatia 30,5 (23-19)
20) Vanessa Giunchi, Italia 30,5 (21-20)
21) Zuzana Babiakova, Slovakia 31,0 (20-21)
22) Mojca Kopac, Slovenia 31,5 (19-22)
23) Roxana Luca, Romania 35,0 (24-23).
Stilte ikke i friløpet: 24) Tatiana Malinina, Usbekistan (13).
Fikk ikke gå friløpet: 25) Stephanie Zhang, Australia
26) Park Bit-Na, Sør-Korea
27) Julia Lebedeva, Armenia
Isdans, mandag 18.februarSluttstilling etter friløpet (plassering pliktdans-originaldans-fridans i parentes):
Gull: Marina Anissina/Gwendal Peizerat, Frankrike 2,0 (1-1-1),
sølv: Jirina Lobatsjeva/Ilija Averbukh, Russland 4,0 (2-2-2),
bronse: Barbara Fusar Poli/Maurizio Margaglio, Italia 6,0
(3-3-3),
4) Shae-Lynn Bourne/Victor Kraatz, Canada 8,0 (4-4-4), 5)
Margarita Drobiazko/Povilas Vanagas, Litauen 10,0 (5-5-5), 6) Galit Chait/Sergei Sakhnovski, Israel 12,0 (6-6-6), 7) Albena Denkova/Maksim Stavijski, Bulgaria 14,0 (7-7-7), 8) Kati Winkler/Rene Lohse, Tyskland 16,0 (8-8-8), 9) Jelena
Grusjina/Ruslan Gontsjarov, Ukraina 19,0 (10-10-9), 10) Tatjana Navka/Roman Kostomarov, Russland 19,0 (9-9-10),
11) Naomi Lang/Peter Tchernyshev, USA 22,2 (11-11-11), 12)
Marie-France Dubreuil/Patrice Lauzon, Canada 23,8 (11-12-12), 13) Sylwia Nowak/Sebastian Kolasinski, Polen 26,0 (13-13-13), 14) Eliane Hugentobler/Daniel Hugentobler, Sveits 28,4 (15-14-14), 15) Marika Humphreys/Vitali Baranov, Storbritannia 30,4 (16-15-15), 16) Isabelle Delobel/Olivier Schoenfelder, Frankrike 31,2 (14-16-16), 17) Kristin Fraser/Igor Lukanin, Aserbajdsjan 34,6 (17-18-17), 18) Federica Faiella/Massimo Scali, Italia 35,4 (18-17-18), 19) Natalia Gudina/Alexei Beletsky, Israel 38,0 (19-19-19), 20) Katarina Kovalova/David Szurman, Tsjekkia 40,4 (21-20-20),
21) Julija Golovina/Oleg Vojko, Ukraina 43,4 (22-21-22), 22) Zhang Weina/Cao Xianming, Kina 44,0 (23-23-21), 23) Beata Handra/Charles Sinek, USA 44,2 (20-22-23), 24) Yang Tae-Hwa/Lee Chuen-Gun, Sør-Korea 48,0 (24-24-24).
Menn, torsdag 14.februar(Plassering kortprogram-friløp i parentes):
Gull: Aleksej Jagudin, Russland 1,5 (1-1)
Sølv: Jevgenij Plusjenko, Russland 4,0 (4-2)
Bronse: Timothy Goebel, USA 4,5 (3-3)
4) Takeshi Honda, Japan 5,0 (2-4)
5) Aleksander Abt, Russland 7,5 (5-5)
6) Todd Eldredge, USA 10,5 (9-6)
7) Michael Weiss, USA 11,0 (8-7)
8) Elvis Stojko, Canada 11,5 (7-8)
9) Li Chengjiang, Kina 12,0 (6-9)
10) Anthony Liu, Australia 15,0 (10-10)
11) Frederic Dambier, Frankrike 16,5 (11-11)
12) Kevin van der Perren, Belgia 19,5 (13-13)
13) Ivan Dinev, Bulgaria 20,0 (12-14)
14) Brian Joubert, Frankrike 20,5 (17-12)
15) Stephane Lambiel, Sveits 24,0 (16-16)
16) Zhang Min, Kina 24,5 (19-15)
17) Vakhtang Murvanidze, Georgia 26,0 (18-17)
18) Dmitri Dmitrenko, Ukraina 28,5 (21-18)
19) Roman Skorniakov, Usbekistan 29,0 (20-19)
20) Li Yunfei, Kina 30,0 (14-23)
21) Sergei Davidov, Hviterussland 31,5 (15-24)
22) Yosuke Takeuchi, Japan 32,0 (24-20)
23) Gheorghe Chiper, Romania 32,5 (23-21)
24) Sergej Rylov, Aserbajdsjan 33,0 (22-22)
Parløp, friløp, mandag 11.februarGull: Jelena Berezjnaja/Anton Sikharulidze, Russland 1,5 (1-1)
Sølv: Jamie Sale/David Pelletier, Canada 3,0 (2-2)
Bronse: Shen Xue/Zhao Hongbo, Kina 4,5 (3-3)
4) Tatjana Totmijanina/Maksim Marinin, Russland 6,0 (4-4)
5) Kyoko Ina/John Zimmerman, USA 7,5 (5-5)
6) Maria Petrova/Aleksej Tikhonov, Russland 9,0 (6-6)
7) Dorota Zagorska/Mariusz Siudek, Polen 11,0 (8-7)
8) Katerina Berankova/Otto Dlabola, Tsjekkia 11,5 (7-8)
9) Pang Qing/Tong Jian, Kina 14,0 (10-9)
10) Jacinthe Lariviere/Lenny Faustino, Canada 16,5 (13-10)
Siste saker:
|